Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
292 671 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Zuzana Fialová maklér
Bc. Zuzana Fialová
zuzana.fialova@lexxus.sk
+421 948 516 005

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, novostavba 2i byt, balkón, pivnica, parkovanie, BA IV

Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Pri hrubej lúke
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
46 m2
Celková plocha
50 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
19.06.2019
Aktualizované
27.06.2019
Bc. Zuzana Fialová LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 948 516 005

Popis nehnutelnosti

Spoločnosť LEXXUS ponúka na PREDAJ dokončený 2-izbový byt v Dúbravke, v projekte Dúbravy s balkónom a parkovacím státím aj pivnicou v cene.

Byt:
- celková rozloha 50 m2 vrátane balkóna s výmerou 3,8 m2
- 2.poschodie z 8.poschodí
- veľmi dobre dispozične riešený a presvetlený
- východ na balkón je z obývačky
- orientácia na 2 svetové strany: juh a východ
- z bytu je nádherný výhľad na Karpaty
- byt je vhodný pre širokú škálu ľudí
- reprezentatívne vstupné priestory v podlubiach a v spoločných priestoroch bytových blokov
- k bytu prináleží aj pivnica a parkovacie státie v cene 6.000 EUR

Dispozícia:

Byt sa skladá z predsiene s miestom pre šatníkovú skriňu, z nej sa vchádza do ostatných miestností. Obývacia izba je spojená s jedálňou a s kuchyňou, výstup na balkón, kúpeľňa s vaňou a toaletou, spálňa, kde je priestor na veľkú vstavanú skriňu.

Vybavenie:
Cena bytu zahŕňa vybavenie kvalitného štandardu: talianske obklady, dlažby série Marrazzi, závesné WC, vaňu alebo sprchovací kút, zariaďovacie predmety v kúpeľni zn. Hans Grohe, 8mm laminátové parkety zn EGGER trieda oderu 32, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, protipožiarne bezpečnostné dvere, plastové okná s izolačným trojsklom a zníženou parapetnou doskou s výškou 520mm, na oknách je moderný podtlakový systém odvetrania bytov, energetická trieda domov A1 zabezpečuje úsporu nákladov na bývanie, centrálne vykurovanie vlastnou plynovou kotolňou, teplovodný systém,

Projekt Dúbravy a lokalita:

Spolu 8 bytových domov obklopených zeleňou, medzi nimi námestíčko, či zelený park, ktorý slúži na oddych a šport (napríklad aj šachový stôl, ping-pongový stôl a petangové ihrisko). DÚBRAVY majú ideálnu polohu, aby mohli uspokojiť potreby všetkých typov klientov. Pre milovníkov prírody neďalekých Karpát alebo na nákupy do Bory Mall, všade sa dostanete za pár minút. Samozrejmosťou je dopravné napojenie na diaľnicu ako i mestská hromadná doprava, ktorá Vás za 20 minút privezie do centra Bratislavy.
Developerom je spol. CORWIN, a. s., pôsobí na Slovensku od roku 2010 a od začiatku sa radí medzi moderných a progresívnych developerov. Poslaním spoločnosti je pozitívne a citlivo rozvíjať mestský urbanizmus so zreteľom na ľudí a s úctou k tradíciám. Spoločnosti CORWIN záleží na kvalite architektúry, prvotriednom vyhotovení stavieb a na vytváraní kvalitného verejného priestoru. Portfólio CORWIN tvoria úspešné projekty: BLUMENTAL Rezidencia a BLUMENTAL Offices, EINPARK Rezidencia a EINPARK Offices, bytový komplex DÚBRAVY v Dúbravke, RINZLE v Rači, unikátna rezidencia ZÁHRADY DEVÍN a pripravovaný rezidenčný projekt GUTHAUS.

Cena: celková cena 148.000 EUR vrátane pivnice. Cena parkovacieho státia je 6.000 EUR.
Možnosť platby aj formou HÚ, služby hypotekárneho špecialistu zabezpečuje spol. Hypocentrum.TOPPONUKA