Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
232 108 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Majerská Dagmar, Mgr.
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Bratislava-Dúbravka Hanulova 1 izbový byt na predaj - TOP ponuka

  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Dúbravka | pic. 1
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Dúbravka | pic. 0
  • Byty, Predaj, Bratislava IV, Dúbravka | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Dúbravka
Ulica
Hanulova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Typ stavby
Panelová
Pridané
13.08.2017
Aktualizované
13.08.2017
Majerská Dagmar, Mgr. Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka NEPREHLIADNITE !!!!!
Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Bratislave - mč. Dúbravka.
Byt o výmere 33m2 sa nachádza na 7 posch. / 12. v zateplenom bytovom dome s zrekonštruovanými výťahmi. Byt je v pôvodnom stave čo umožňuje rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, k bytu prislúcha pivnica.
Cena 70 000,00 EUR/celkom. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: B. Ev. číslo: 121212 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: Výborná lokalita s dobrou občianskou vybavenosťou.