Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 262 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Ambrózy
peter.ambrozy@artegos.eu
0908 45 45 44

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom za dobrú cenu !!!

Typ
Predaj
Ulica
Mlynská
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
132 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.04.2018
Aktualizované
10.10.2018
Peter Ambrózy Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 45 45 44

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v lokalite s dobrou dopravnou dostupnosťou v Devínskej Novej Vsi.

Technické špecifikácie:

Pozemok má celkovú výmeru 441 m2 z toho zastavaná plocha a činní 132 m2 . Pôvodná stavba je z roku 1965 a v roku 2010 prešiel dom rozsiahlou rekonštrukciou a zmenou dispozície. Pozemok je svahovitý, na pozemku stojí murovaný záhradný domček, z ktorého sa vchádza do klenbovej pivnice, ktorá je vsadená do svahu. Najlepšie využitie ako domáca vináreň s vínnym archívom. Dom je napojený na všetky IS.

 Dispozícia:

Predsieň, 3x izba (z toho je jedna priechodná), kuchyňa, chodba, samostatná kúpeľňa s masážnym sprchovým kútom, samostatné WC a podbránie.

 Lokalita:

Svojou občianskou vybavenosťou, blízkosťou Devínskej Kobyly a prepojením na rakúske cyklotrasy mostom Slobody ponúka všetky výhody, ktoré očakávate. Kompletná občianska vybavenosť - školy, škôlky, lekárne, banky, zdravotné stredisko, obchody, ale aj blízkosť veľkého nákupného centra Bory Mall zvyšujú komfort bývania v tejto lokalite.

Dom vyžaduje rozsiahlu rekonštrukciu!!!


Cena domu je 195 000 €

Bližšie informácie o nehnuteľnosti Vám poskytneme na nižšie uvedenom tel. čísle, alebo emaily.

Kontakt: Peter Ambrózy, peter.ambrozy@artegos.eu, tel.: 0908 45 45 44

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Artegos Real?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách.

Zdarma je k dispozícii hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám.

V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma

Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

 

Kontakt: Peter Ambrózy, peter.ambrozy@artegos.eu, tel.: 0908 45 45 44

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu