Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 789 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Marek Drozdík
marek.drozdik@artegos.eu
0905 274 480

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×
Typ
Prenájom
Ulica
Jána Jonáša
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Cena 400,00 €/mes.
Marek Drozdík Artegos s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 274 480

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom 3-izbový byt v Bratislave na ulici J. Jonáša v DNV. 
Dispozícia:
Byt s rozlohou 65m2 + balkón 3m2+ murovaná zrekonštruovaná pivnica 2m2sa prenajíma zariadeny a situovany je na 6/12 poschodi. 


-vstupná chodba /vešiaky , polica, skrinky na topánky
- kúpeľňa s vaňou, umývadlom, výsuvný sušiak a rebríkový radiátor ! + úplne nová práčka!
- samostatné WC s úsporným splachovaním + hore poličky na čistiace prostriedky
-priestranná hala / vstavané skrine so zrkadlami a osvetlením, na mieru vyrobená komoda s úložným priestorom a umiestnenou samostatnou mrazničkou
- 3 samostatné izby
vybavenie - nová manželská posteľ 160x200cm s roštami a ergonomickým matracom , sedačka 3+1+1, nová moderná obývačková stena (ešte ani nenamontovaná na stenu - čaká kde si vyberiete že ju chcete mať), konferenčný stolík, 2 váľandy s úložným priestorom, priestranná skriňa s poličkami, vešiakovou tyčou a zásuvkami, úplne nová TV!
- samostatná kuchyňa / priestranná kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi -chladnička, plynová varná doska, multifunkčná rúra na pečenie, výkonný digestor, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica a vysávač sú tiež k dispozícii.
- plastové okná, parkety, dlažby
- vstup na presklenú loggiu z kuchyne
- prípojky na internet a TV sú k dispozícii

Lokalita: parkovanie verejné bezproblémové + 1parkovacie státie za rampou na chip. tiché prostredie, blízko závodu VW, výborná občianska vybavenosť - hneď pri dome večierka, bistro, autobusová zastávka. V blízkosti obchodné centrum Bory mall, Metro, Hornbach v DNV Lidl, Tesco, Kraj, škôlka, škola), výborné dopravné napojenie do ktorejkoľvek časti mesta, na diaľničný obchvat oboma smermi a tunel Sitina.
Dostupnosť do centra mesta je cca 15 min.
Voľný ihneď.
Možnosť prenajať celý byt pre 1-4 osoby, rodina, študenti. Možnosť doniesť vlastný nábytok.

Cena prenájmu je 400Eur + 220Eur energie


Kontakt: Marek Drozdik, marek.drozdik@artegos.eu, tel.: 0905 274 480


Kompletné info aj tu: artegos.eu


Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.
Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu


Kontakt: Marek Drozdik, marek.drozdik@artegos.eu, tel.: 0905 274 480