Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.  Miriam Horňáková maklér
Mgr. Miriam Horňáková
miriam.hornakova@lexxus.sk
+421 907 642 522

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ - TOP PONUKA 4i byt SANDBERG Eisnerova ul. Devínska Nová Ves

Typ
Predaj
Ulica
Eisnerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
196 m2
Celková plocha
210 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
4
Pridané
07.06.2020
Aktualizované
12.04.2021
Mgr. Miriam Horňáková LEXXUS a.s.
Kontaktovať makléra +421 907 642 522

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária LEXXUS ponúka na predaj veľkometrážny 4i byt nachádzajúci sa v 10 ročnej novostavbe, v bytovom dome - Sandberg, Eisnerova ul. Bytový dom Sandberg je situovaný v severozápadnej časti hlavného mesta v Devínskej Novej Vsi. Je nazvaný podľa svetoznámeho paleontologického náleziska.
Dom je pavlačovým bytovým domom, s troma nadzemnými plnohodnotnými podlažiami, jedným štvrtým ustúpeným nadzemným podlažím a jedným podzemným podlažím.
Byt má premyslenú dispozíciu, moderný dizajn, je estetický a funkčný a ponúka príjemné moderné bývanie.. Nachádza sa na 3. nadzemnom podlaží s výťahom, tehla, a je zateplený.
Celková výmera bytu je 196 m2 + 2 balkóny o veľkosti 25 m2. K dispozícii je pivnica o rozlohe 6 m2 a možnosť dokúpenia vnútorného parkovacieho státia.

[red]POPIS[/red]

Dispozícia: vstupná hala s úložným priestorom (zádverie ), slnečná priestranná obývacia izba s jedálenským kútom a kuchyňou. Z obývacej izby je výstup na balkón orientovaný do tichého súkromného dvora s kvitnúcimi drevinami a kvetinami a súčasne s krásnym výhľadom na Sandberg, Devínsku Kobylu, zámok Schlosshof a okolie.
V tomto príjemnom byte s orientáciou J J-Z s praktickou dispozíciou (3 samostatné izby, priestranné šatníky, priestranné zádverie so šatníkom a úložným priestorom), dvoma spojenými balkónmi , 2x toaleta , 1x kúpeľňa (vaňa, 2x umývadlo, sprchový kút) a pivnicou nájdete ideálne bývanie pre dospelých, i rodinu s deťmi.


[red]LOKALITA [/red]

* príjemná lokalita
* výborná občianska vybavenosť v priamom okolí (množstvo supermarketov - Billa, Lidl, Tesco )
* pohodlná dostupnosť do celej Bratislavy autom aj MHD
* zdravotné stredisko, pošta
* školy aj škôlky
* vynikajúce príležitosti na športové vyžitie a blízkosť prírody.
bezproblémové parkovanie pri dome.

[red]CENA[/red]
Cena bytu je 415.000 EUR

PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY:
160 EUR/mesiac = správa a fond opráv + energie + plyn+ vodaTOPPONUKA