Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ľuboš Sigl maklér
Ing. Ľuboš Sigl
lubos@axisreal.sk
0903 760 885

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Investičný pozemok (552 m2), BA IV. Devínska Nová Ves - Pri Rakyte

Typ
Predaj
Ulica
Eisnerova
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
26.04.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 120,00 €/m2
Ing. Ľuboš Sigl Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 760 885

Popis nehnutelnosti

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj investičný pozemok o celkovej výmere 552 m2 nachádzajúci sa v novovznikajúcej lokalite Bratislava IV. Devínska Nová Ves – Pri Rakyte.
Pozemok sa nachádza na území, v ktorom sa rieši ďalšie rozšírenie intravilánu Devínskej Novej Vsi. Pozemok má ideálny obdĺžnikový tvar cca 18,4 x 30 m, momentálne prebieha územné konanie na výstavbu všetkých sietí a ciest.
V zmysle aktuálnej územnoplánovacej informácie (UPI) je pozemok určený na výstavbu rodinných domov, radových rodinných domov a malopodlažnú bytovú výstavbu do 4 nadzemných podlaží.
Developer, ktorý vlastní približne 40 percent územia lokality Pri Rakyte – Pobočné má záujem na tomto území realizovať výstavbu bytových domov, rodinných domov a občianskej vybavenosti, vrátane všetkých potrebných inžinierskych sietí a ciest.
Pozemok č. 1: 552 m2 - voľný
Pozemok č. 2: 552 m2 - predaný
Pozemok č. 3: 552 m2 - predaný
Pozemok č. 4: 552 m2 - voľný

LOKALITA:
Pozemok sa nachádza v lokalite v blízkosti Eisnerovej ulice s kompletnou občianskou vybavenosťou, hypermarket TESCO, LIDL atď.
Tomu, že ide o lukratívnu lokalitu nahráva skutočnosť, že Devínska Nová Ves sa stala v posledných rokoch veľmi obľúbenou mestskou časťou s vynikajúcou občianskou vybavenosťou a je v nej obrovský dopyt po kvalitných pozemkoch, po rodinných domoch a po bytoch.