Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 935 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Peter Tököly maklér
Peter Tököly
peter@housereality.sk
+421 903 936 860

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zariadená garsónka, ulica Jána Jonáša, Bratislava IV.Devínska Nová Ves

Typ
Prenájom
Ulica
Jána Jonáša
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Celková plocha
35 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
20.11.2023
Aktualizované
20.11.2023
Cena 450,00 €
Peter Tököly House Reality, s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 936 860

Popis nehnutelnosti

POPIS BYTU:
Realitná kancelária ponúka na prenájom zariadenú garsónku po staršej rekonštrukcii o výmere 35 m2 z toho má lodžia 8 m2. Nachádza sa na 3/7 p. s výťahom na ulici Jána Jonáša. Pozostáva z predsiene, samostatného WC, samostatnej kúpeľne, jednej obývacej izby. Byt prešiel úplnou rekonštrukciou v roku 2017 (nové elektrické a vodovodné rozvody). V byte sa nachádza, nová práčka, chladnička, rozťahovací gauč, posteľ. V kuchyni je dvojplatnička. Voľný je od 1.12.23, vhodný pre max. 2 osoby.
STAV BYTU:
Byt po staršej rekonštrukcii - nové plastové okná, plávajúca podlaha, kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa je so sprchovacím kútom, vstupné bezpečnostné dvere.
PLATBY:
Depozit je 500 euro, nájomné 450 € + 30-40 euro energie, provízia pre RK 400 €.
LOKALITA:
Blízko Volkswagen, MHD, v okolí plná občianska vybavenosť, obchody, služby, LIDL, BORY MALL.