Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

PREDAJ - GARSÓNKA DE LUXE - BRATISLAVA - PETRŽALKA - MLYNAROVIČOVÁ - CENA: 116.990 €

Petržalka, Mlynarovičova Arrow

PREDAJ garsónka na Bebravskej ulici, Bratislava - Vrakuňa

Vrakuňa, Bebravská Arrow

Na predaj garsónka s predzáhradkou, (16 + 13 m²), Hlavná ulica, Rovinka, novostavba Rovinka Residence

Rovinka, Hlavná Arrow

Na predaj garsónka s predzáhradkou (15 +12 m²), Hlavná ul. Rovinka, kúpou voľná

Rovinka, Hlavná Arrow