Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ARX HOLDING
info@arxreality.sk
0948323233

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izb.byt +terasa, BA IV.

  • Byty, Prenájom, Bratislava IV, Devínska Nová Ves | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Bratislava IV, Devínska Nová Ves | pic. 2
  • Byty, Prenájom, Bratislava IV, Devínska Nová Ves | pic. 0
  • Byty, Prenájom, Bratislava IV, Devínska Nová Ves | pic. 1
  • Byty, Prenájom, Bratislava IV, Devínska Nová Ves | pic. 2
Typ
Prenájom
Ulica
Istrijská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
03.06.2016
Aktualizované
03.06.2016
Cena 500,00 €/mes.
ARX HOLDING ARX HOLDING s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt o výmere 56 m2 + terasa + pivnica Bratislava-Devínska Nová Ves, Istrijská ulica, okres: Bratislava IV. Novostavba bytového domu na Istrijskej ulici pozostáva z 3 podlaží s možnosťou využitia výťahu. Predmetný ponúkaný byt na prenájom sa nachádza na tretom podlaží s veľkou terasou, ide o podkrovný byt. Pozostáva z obývacej časti, jedálenskej časti, spálne, kuchyne toalety a WC. Byt je kompletne zariadený nábytkom, vhodné pre dlhodobé bývanie. Voľné od 1.4.2016. Cena nájmu pre 2 osoby je vo výške: 500 Euro, energie sú vo výške 100 Euro. TIP MAKLÉRA: Pekný priestranný útulný podkrovný byt s terasou je ideálnym bývaním pre dvojice. V blízkosti MHD, nákupné možnosti TESCO, LIDL, TERNO. Bezproblémové parkovanie.