Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Pavol Čambalik
cambalik@bonoreal.sk
+421911933556

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj rod, domu /zrubu/ v tichom prostredí, v prírode na Devínskom jazere a stále v Bratislave

Typ
Predaj
Ulica
Devínske jazero
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Typ stavby
Drevená
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
5
Pridané
08.08.2021
Aktualizované
02.08.2022
Cena 470 000,00 €
Pavol Čambalik Bono Real spol. s r.o.
Kontaktovať makléra +421911933556

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj atraktívny zrubový rodinný dom v m.č. Devínska Nová Ves, katastrálnom území Devínske jazero, v pokojnom, tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti prírody a lesov a predsa stále v Bratislave. Len 15 minút od absolútneho centra Bratislavy, či len púhych 8 minút od zjazdu z dialnice, vás čaká domov, aký v Bratislave je veľmi ťažké nájsť. Čarovný celodrevený zrubový dom obklopený stromami, v pokojnom prostredí poblíž nivy rieky Morava, vás privíta po návrate domov z hluku a smogu veľkomesta príjemnou vôňou dreva a pokojom, ktorý sa stane vašou každodennou terapiou. Sloboda súkromného priesoru a možnosť neobmedzeného pohybu na čerstvom vzduchu sa za posledné mesiace stali vytúženým ideálom mnohých. Buďte tým, kto tento ideál i dosiahne. Lokalita Devínske jazero je chránenym územím a vy máte jedinečnú možnosť vychutnať si pohodlie plnohodnotného bývania na dosah prírody plnej živočíchov a vtáctva na území európskeho významu. Vymeňte nezdravé bývanie v stresujúcom prostredí za pokoj periférie s pridanou hodnotou dostupnosti všetkých vymožeností na dosah 10 minút. Zdravie vás a vašich detí stoja za túto zmenu.
Nehnuteľnosť sa nachádza na udržiavanom pozemku o výmere 988 m2. Rodinný dom - celodrevený zrub bol postavený v roku 2011. Na pozemku sa tiež nachádza prístrešok pre 3 autá a altánok.
Zrubový dom je dispozične riešený vstupnou halou z ktorej sa samostatne vchádza do priestrannej obývacej izby spojenou s komplet zariadenou kuchyňou, kúpeľne, wc, komory a do ďalšej izby ktorá je na 1 nadzemnom podlaží. Obývacej izbe dominuje otočný krb. Zo vstupnej haly sa tiež vstupuje na schodisko, ktoré vedie na 2. nadzemné podlažie na ktorom je veľká izba, ktorú je možné ešte predeliť priečkou, detská izba so šatníkom, technická miestnosť, wc a druhá kúpeľňa s vaňou. Na 2. nadzemnom podlaží je vstup na priestrannú loggiu.
Kuchyňa je kompletne zariadená a je spojená s obývacou izbou.
Plocha: úžitková 140m2, zastavaná 100m2, pozemku 988m2.
Prírodný charakter pozemku dotvára viacero najmä ihličnatých stromov. Možnosti oddychu a relaxu dopĺňa vybudovaná vonkajšia vírivka. Na pozemku sa taktiež nachádza čistička.
Prístupová cesta je asfaltová, posledných 200 m pred vstupom k pozemku je prírodného charakteru, spevnená, neupravená.
Devínske jazero je príhraničná záhradkárska oblasť Bratislavy pozostávajúca najmä zo záhrad, rekreačných chát a aktívnej komunity trvalo žijúcich obyvateľov tejto nádhernej pokojnej lokality, ležiacej severne od Devínskej Novej Vsi. Devínske jazero roku 2021 zaslúžene získalo status chráneného územia. Významné hniezdisko a zimovisko vtáctva, jedinečná fauna i flóra v nive rieky Morava slúži na spoznávanie prostredníctvom najdlhšieho náučného chodníka na Slovensku. Ľudia hľadajúci pokoj a dotyk prírody postupne rekonštrujú pôvodné obydlia a menia na trvalo obývané rodinné domy. Devínske jazero je najzápadnejší a súčasne najsevernejší bod Bratislavy. Sídlo tu má i miestna čučoriedková farma či známy celoročne fungujúci bufet, ktorý s obľubou navštevujú prívrženci cyklistiky.Kontakt: 0911 933 556