Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Anna Tóthová
tothova.kopcany@gmail.com
0902610125

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Boťanoch okr. Trebišov

Typ
Predaj
Okres
Trebišov
Mesto
Boťany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
121 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.08.2017
Aktualizované
26.08.2017
Anna Tóthová IQReal

Popis nehnutelnosti

Ponúkame 3.izbový rodinný dom v obci Boťany, okr. Trebišov. Rodinný dom stojí na slnečnom rovinatom pozemku v rozlohe 534 m2. V dome sa nachádzajú okrem izieb, chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a klasickou vaňou a oddelenou toaletou, zadná chodba a špajza. V celom dome je na podlahe položená dlažba, okná sú v kuchyni, spálni a detskej izbe vymenené za plastové, ostatné okná sú pôvodné, všetky intriérové dvere sú nové. Elektrické vykurovanie je ústredné, ohrev obecnej vody zabezpečuje elektrický bojler, odpad je vedený do septiku.V dome sú nové elektrické a vodovodné rozvody, s dvojtarifovou elektrikou.Rovná strecha je pokrytá pozinkovaným plechom. Nehnuteľnosť, ktorú netreba zatepľovať prešla okrem fasády kompletnou rekonštrukciou a predáva sa kompletne zariadený, s nábytkom z masívu, s čiernou a bielou technikou vrátane sušičky bielizne.
Výhody: tiché prostredie, slnečný pozemok,materská a základná škola, lekár, pošta, obchodné siete, turistika, cykloturistika, možnosť rybolovu
Cena: 18 000,- €
Bližšie informácie Vám ochotne poskytne Váš realitný poradca: Anna Tóthová, 0902610125, tothova.iqreal@centrum.sk