Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Bošany - poldom

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Bošany
Ulica
Veľké Bošany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
80 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
18.05.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 99 000,00 €
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na predaj rodinný dom - poldom v obci Bošany, Veľké Bošany. Plocha: úžitková 80m2, zastavaná 60m2, pozemku 283m2. Dom sa nachádza na rovinatom, oplotenom, 283m2 pozemku. Na pozemku sa nachádza aj garáž s montážnou jamou - 23m3. Dom je čiastočne podpivničený - kotolňa, sklad. Je v pôvodnom, udržiavanom stave, boli čiastočne vymenené okná za plastové. Dispozícia: vstupná hala, chodba, vstup do pivnice, špajza, kúpeľňa s vaňou a WC, kuchyňa, obývačka s výstupom na II.NP - chodba, 2x spálňa. Priestranná špajza a veľká terasa ponúkajú možnosť vybudovania kúpeľne alebo ďalšej izby. V roku 1975 bola dostavaná ihlanová strecha, kde je možnosť vybudovať ďalšie podkrovné bývanie. Kúrenie zabezpečujú gamaty, možnosť kotolne v pivnici. Nehnuteľnosť je vhodná na rekonštrukciu a dobudovanie podľa vlastných predstáv. Podlaha: dlažba, dlážkovica, pvc, betón. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Ihlanová strecha s podkrovím. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Úplné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: tiché prostredie, škola, škôlka. Cena 99 000 €