Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tibor Bernát
bernat@mgreal.sk
0908224482

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 i rodinný dom Bošany

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Bošany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
14.03.2022
Aktualizované
06.05.2022
Cena 118 000,00 €
Tibor Bernát MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj štvorizbový rodinný dom v Bošanoch okres Partizánske. Celková rozloha rovinatého pozemku je 930 m2. Na pozemku sa nachádza aj murovaná garáž s montážnou jamou. Možnosť použiť časť pozemku na ďalší stavebný pozemok. Rodinný dom sa nachádza v tichej časti Bošian a bol postavený okolo roku 1963, časom bola vymenená väčšia časť stien z kvádrov a v roku 2006 bola menená strešná krytina a taktiež vymenené niektoré okná za plastové. Inak je dom v pôvodnom stave. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrina, obecná voda, plyn aj verejná kanalizácia. Kúrenie zabezpečené plynovými gamatkami, časť domu je bez kúrenia. Dispozícia: 4 izby, kuchyňa, 2 x kúpeľňa, WC, 2 x špajza, , 2 x chodba a klembová pivnica pod jednou časťou domu. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. č. 0908224482 alebo bernat@mgreal.sk