Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 522 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4 izbová rekreačná chata Tomky, Borský Svätý Jur

Typ
Predaj
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
114 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.12.2019
Aktualizované
14.02.2020
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 4 izbová rekreačná chata na Tomkoch, Borský Svätý Jur. Chata je po rekonštrukcii. Je čiastočne podpivničená. Veľkosť pozemku: 114 m2. Je kompletne vysporiadaný. Zastavaná plocha: 89 m2. Orientácia: čelná strana chaty na juh. Kúrenie krbovými kachľami. Suterén – vstupná chodba, samostatné WC s umývadlom a bojlerom, kuchyňa so spotrebičmi, obývacia miestnosť s krbovými kachľami, kúpeľňa s masážnym sprchovým boxom, automatickou práčkou, technická miestnosť – náraďovňa. Prvé poschodie – spálňa, spací kút, obývacia miestnosť so vstupom na balkón a jedálenský kút. Pri chate je vonkajšie posedenie spevnené zámkovou dlažbou, studňa, septik a oplotenie. Prístupová cesta je z hlavnej cesty až ku chate. Chata je udržiavaná, prebehli v nej viaceré rekonštrukčné práce – nové rozvody vody a odpadu, nový elektrický ohrievač vody, nové podlahy, sadrokartónové stropy, zábradlia. Drevené okenice.

Možnosť rekreácie: cyklistické cestičky, prírodná rezervácia Červený rybník, možnosť kúpania v okolitých prírodných jazerách, hubárčenie, poľovné revíry, agroturistika. Možnosť využitia chaty na celoročné bývanie. Malacky vzdialené 25 km, Bratislava 60 km, spojenie: SAD. Obec Borský Svätý Jur - kompletná infraštruktúra: obchody, reštaurácie, škola, škôlka, zdravotné stredisko, lekáreň, autobusové a vlakové spojenie.


Cena nehnuteľnosti je 44 000 EUR. Možná dohoda. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.