Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
265 024 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Boudná
boudna@expisreal.sk
0948 421 619

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj – 2 izb. RD mezonet novostavba – Borský Mikuláš – EXPISREAL

Typ
Predaj
Okres
Senica
Ulica
Na vŕšku
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
50 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Adriana Boudná Expisreal s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 421 619

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu nízko energetického 2 izb. rodinného domu, mezonet s garážou v obci Borský Mikuláš. Dom sa ponúka so zariadením : kuchynská linka, chladnička s mrazničkou, mikrovlnkou, TV, vstavané skrine na chodbe a v spálni, manželskou posteľou. V dome je zabudovaná klimatizácia aj na prízemí a aj na poschodí. V celom dome je úsporné LED osvetlenie. Ponúkaný dom má dva balkóny, posedenie na dvore, vlastnú žumpu. Vykurovanie je formou plynového kotla, podlahové vykurovanie. RD je situovaný v radovej zástavbe 4 domov. Parkovanie je formou garáže a jedným vonkajším miestom pred garážou. Kľudná lokalita, pohodový susedia. Náklady na bývanie: plyn 25 eur, elektrika 21 eur, vodné stočné cca 20 eur (podľa spotreby)

Obec Borský Mikuláš  sa nachádza v dobrej dostupnosti do Bratislavy, Malaciek, Senice. V okolí obce sú rozsiahle borovicové lesy, polia, lúky, vodné nádrže a tak je toto miesto ideálne pre bývanie v príjemnom a tichom prostredí s možnosťou turistiky, cyklo turistiky, hubárčenia, rybárčenia a kúpania sa v okolitých prírodných jazerách. V obci je kompletná občianska vybavenosť, rôzne obchody, lekáreň, základná škola, materská škola.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619