Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 400 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj veľký rodinný dom, Borský Mikuláš

Typ
Predaj
Okres
Senica
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
600 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.11.2019
Aktualizované
10.11.2019
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj veľký rodinný dom v obci Borský Mikuláš. Dom je novoprerobený (rok 2018), postavený bol v roku 2002. Je priestranný, 2-poschodový, vhodný aj pre veľkú rodinu. Prízemie: chodba, kuchyňa spojená s jedálňou a obývačkou, WC a technická miestnosť + vstup do garáže. V podkroví sa nachádzajú 4 izby plus veľká kúpeľňa. Povala: odkladací priestor, možnosť prerobiť na ďalšiu plnohodnotnú miestnosť. Dom sa predáva čiastočne zariadený (podľa dohody). Dom je klimatizovaný. Prislúcha k nemu udržiavaný rovinatý pozemok o výmere 600 m2. V záhrade je bazén. IS: obecná voda, elektrina, plyn, kanalizácia. Studňa nie je. Žumpa je, ale v súčasnosti sa využíva iba na zachytávanie dažďovej vody.

Dom sa nachádza v okrajovej časti obce, v tichej uličke. Zároveň má blízko občiansku vybavenosť - obchod, zastávka, škoda...

K dispozícii je ihneď. Jeho cena je 176 000 EUR. Dohoda na cene možná. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.