Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Rodinný dom v obci Lakšárska Nová Ves

Lakšárska Nová Ves, xxx Arrow

PREDAJ RODINNÝ DOM NA ZÁHORÍ V OBCI SMOLINSKÉ

Smolinské, Smolinské Arrow

Predaj - novostavba 4 izbový rodinný dom - Borský Svätý Jur - Expis real

Borský Svätý Jur, Borský Svätý Jur Arrow

Na predaj 3 izbový rodinný dom, Prievaly

Prievaly Arrow

2 izbový rodinný dom Závod!!!

Závod, Závod Arrow

Na predaj stavba, Sobotište

Sobotište Arrow

*** Nová cena *** 3 izbový rodinný dom s podbráním, dieľňou, altánkom, skleníkom na peknom pozemku vo výbornej lokalite mesta Malacky!!!

Malacky Arrow