Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Adriana Talašová
adriana@happyreal.sk
0911264730

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný rodinný dom v obci Borinka

Typ
Predaj
Okres
Malacky
Mesto
Borinka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
275 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
6
Pridané
28.10.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 570 000,00 €
Adriana Talašová Happy real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Borinka, okres Malacky. Dom sa nachádza v kondomíniu deviatich rodinných domov s vlastnou prístupovou cestou.
Dom bol skolaudovaný v r.1996. Disponuje podzemným podlažím, prízemím, 2. nadzemným podlažím a podkrovným priestorom. Celková podlahová plocha rodinného domu je 274,83m2 (bez podkrovného priestoru) + garáž s bránou na diaľkové ovládanie 19m2 + terasa 9,30m2.
Dispozícia: podzemné podlažie: skladový priestor, priestranná kúpeľňa so srchovacím kútom, vaňa, umývadlo, práčovňa, technická miestnosť so skladom, vináreň, samostatná toaleta. Prízemie: vstupná chodba, hala, toaleta, kuchyňa, špajza, jedáleň, obývacia izba s krbom, zimná záhrada. 2. nadzemné podlažie: 5 izieb, kúpeľňa s rohovou vaňou, dvoma umývadlami a bidetom, samostatná toaleta. Dom je zateplený. Veľký podkrovný priestor. Parkovanie: jedno auto v garáži, pred garážou a možnosť parkovania pred rodinným domom.
V dome je zavedený plyn, vykurovanie plynovým kotlom. V izbách, na chodbách a schodisku sú parkety, v kuchyni, v predsieni, v toaletách a v kúpeľni je položená keramická dlažba.
Hlavnou výhodou rodinného domu je krásna záhrada, ktorá poskytuje súkromie a relax. Vysoké ihličnaté stromy, ovocná záhrada. Na záhrade je skleník, záhradný domček, kompostovisko, sprcha, vlastná studňa na polievanie záhrady. Východ za humna, t.j. osobitný východ zo zadnej časti pozemku smerom ku Karpatom (lúky, polia, prechádzky).
Rozloha pozemku je 829m2, z toho podiel na spoločných komunikáciách činí 52m2.

Rodinný dom vyniká krásnou, odrastenou záhradou: jedle, borovice, ovocné stromy, Odporúčame osobnú obhliadku domu a záhrady,

V prípade záujmu pošleme pôdorysy jednotlivých podlaží,
Cena rodinného domu je Eur 570.000,- Euro
Kontaktujte tel.č. +421 911 264 730!