Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 643 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Krásny rekreačný pozemok s potokom, 11.510 m2, Bolešov (okr. Ilava) 21,- EUR/m2 REZERVOVANÉ

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Bolešov
Ulica
Bolešov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
11510 m2
Pridané
24.06.2021
Aktualizované
12.01.2022
Cena 21,00 €/m2
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ -VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka do pozornosti veľmi pekný pozemok v katastrálnom území obce Bolešov. Pozemok má skoro pravidelný tvar na troch stranách, na štvrtej strane ho lemuje potok a tu má nepravidelný tvar. Šírka pozemku cca 30 m a dĺžka oboch bočných strán cca 110m. Pozemok má prístup priamo zo štátnej cesty, má novo zrealizovanú elektrickú prípojku (väčšia kapacita). Podľa UPI je možno pozemok využiť na výstavbu viacerých objektov na rekreačné využitie. Ideálne na menšiu rodinnú farmu pre chov hospodárskych zvierat alebo iné využitie spojené s kľudným prostredím a prírodou. Vlastník pozemku preferuje predaj celého pozemku alebo maximálne rozdelenie na dve časti. Ďalšie informácie na vyžiadanie v RK.

Kontakt: Ing. Zuzana Mangundová, RSc., tel. 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky