Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný útulný 1 izbový byt, blízo Trnavy, obec Boleráz

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Boleráz
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
25 m2
Celková plocha
25 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
09.02.2022
Aktualizované
27.05.2022
Cena 67 000,00 €
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na predaj 1 izbový byt v obci Boleráz, pri Trnave. Byt je prízemný, bezbariérový. Nachádza sa v pokojnej časti obce Boleráz. Rozloha: 25 m2. K bytu prislúcha vlastné parkovisko pre 2 autá priamo pred vchodom. Byt pozostáva z chodby, samostatnej kuchyne, kúpeľne a samostatnej izby. Byt má vlastný vchod. 5 min chôdze: škola, lekáreň, obchody, reštaurácia. Predáva sa zariadený, je ihneď k nasťahovaniu. Možnosť využívať záhradu za bytom. Byt postavený v roku 2016, predáva ho prvý majiteľ. K dispozícii ihneď.


Cena nehnuteľnosti je 67 000 EUR. K cene bude pripočítaná provízia pre sprostredkovateľa vo výške 2000 EUR. Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: +421 944 328 264