Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Monika Pagáčová
pagacova@vasereality.sk
0907373255

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj RODINNÝ DOM BOHUNICE, pozemok - 600m2

Typ
Predaj
Okres
Ilava
Mesto
Bohunice
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Celková plocha
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
29.02.2016
Aktualizované
28.03.2020
Monika Pagáčová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

167037 V obci Bohunice, okr. Ilava ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na peknom rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 600m2. Nachádza sa vo výbornej tichej lokalite mimo hlavnej cesty. Dispozičné riešenie: zádverie, chodba, kuchyňa, 3 x nepriechodzia izba, kúpeľňa, samostatné wc, špajza. Na povale je murovaná manzardka. Za domom sa nachádzajú dve murované garáže s montážnou jamou a murovaná hospodárska miestnosť. Dom má rozmer 10x10 metrov, je suchý, čiastočne podpivničený, v súčasnosti sa nachádza v stave kedy je pripravený na rekonštrukciu. Vypratané je všetko pôvodné vybavenie, vybúrané boli pôvodné zárubne, kúpeľňa aj wc.  Podlaha: betón. Steny: omietky. Strešná krytina: škridla. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza prípojka na vodovod, studňa, elektrická prípojka, plynová prípojka. Odpad je vedený do žumpy. Kanalizácia bude realizovaná v roku 2016. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, dieľňa, turistika, cykloturistika. Cena 85 000 € možná dohoda. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle Monika Pagáčová 0907 373 255 alebo na e-mail adrese: pagacova@vasereality.sk

Ďaľších viac ako 1300 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk