Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 556 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom pekný zariadený 2 izbový byt v rod. dome, Bohdanovce. Bez provízie!

Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
1 m2
Celková plocha
1 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
25.05.2022
Cena 400,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pekný čiastočne zariadený 2 izbový byt v obci Bohdanovce, pri Trnave (5 km). Byt sa nachádza v rodinnom dome, v pokojnej tichej časti obce. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený. Je tu šatník. V kúpeľni nový sprchový kút, byt novo vymaľovaný. Pračka je. Okná v spálni sú schválne umiestnené vyššie, kvôli súkromiu. Byt je normálne na úrovni terénu, dvora. Byt má vlastný oddelený vchod, vstup cez dvor. Na dvore priestor pre nájomníkov na posedenie, možnosť si tu dať záhradný nábytok, mať tu posedenie, grilovať... Pred domom jedno vyhradené parkovacie státie (dlažba). Obec Bohdanovce má dobrú občiansku vybavenosť a vlakové aj autobusové spojenie. Zároveň možnosť vychádzok do prírody. Byt je k dispozícii ihneď. Bez psov.
Províziu neplatíte! Platí ju majiteľ bytu, nie nájomník.
Cena prenájmu je 400 EUR vrátane všetkých energií pre 2 osoby. Každá osoba navyše: + 50 EUR. Výška jedného nájmu sa platí ako vratný depozit (po ukončení nájmu vám bude vrátený). Energetický certifikát na vyžiadanie. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.
KONTAKT: + 421 944 328 264