Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 185 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj dvojpodlažný rodinný dom v Bohdanovciach nad Trnavou

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
07.09.2019
Aktualizované
25.09.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MG real ponúka na predaj v Bohdanovciach nad Trnavou podpivničený dvojposchodový rodinný dom vhodný pre väčšiu rodinu. Postavený je na mierne zvažujúcom sa pozemku s juhozápadnou orientáciou. Ponúkaná výmera je 700 m², šírka pozemku 18 m. Dom bol postavený na konci 80. rokov. Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba so schodiskom, izba s oknom do ulice, obývačka a kuchyňa s výstupmi na záhradnú terasu, WC, kúpeľňa so sprchovým kútom a garáž. Druhé podlažie tvorí hala, 2 vzájomne priechodné a 2 samostatné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou, jeden balkón orientovaný do ulice, druhý do záhrady. V podzemné podlažie je rozdelené na práčovňu, technickú miestnosť a skladové priestory. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrika, vodoinštalácia, plyn, kanalizácia), dobudovaná bola aj internetová prípojka. Kúrenie je plynové, ale aj na tuhé palivo. Stav je pôvodný, na dome sú vymenené všetky okná a vstupné dvere za plastové. Výhodou tejto lokality je iba 8 km vzdialenosť od Trnavy a dostupné železničné spojenie. Cena: 163.000 Eur