Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 7+1, pozemok 1667m2, Bohdanovce nad Trnavou

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Ulica
Centrum
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
410 m2
Celková plocha
1667 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
7
Pridané
01.07.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 206 990,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj samostane stojaci rodinný dom 7+1 v tvare kocky, nachádzajúci sa v tichej časti obce Bohdanovce nad Trnavou. Dom je komplet podpivničený s dostatkom priestoru k využitiu jestvujúcich miestností ako napr. pracovňa, skladový priestor, posilovňa, práčovňa.. . Dispozícia prízemia: vstupná chodba, WC, technická miestnosť, komora, kúpeľna so sprchovým kútom, priestranná kuchyňa a dve samostatné izby. Na poschodí sa nachádza päť samostatných izieb - k dvom izbám od uličnej časti prislúcha balkón a od záhradnej časti je vstup na priestrannú terasu s výmerou 20m2. Dom je v suchom a vo veľmi dobrom technickom stave, pripojený na všetky inžinierske siete - elektrina /medená elektroinštalácia/, plyn, kanalizácia, vodovod + vlastná studňa. Vykurovanie je prostredníctvom radiátorov - možnosť variability - pomocou plynového kotla, alebo kotla na pevné palivo, alebo prostredníctvom elektrického zariadenia.
Posledná rekonštrukcia domu prebehla pred cca 2 rokmi, kedy boli na prízemí osadené nové radiátory, na poschodí boli vymenené dve plastové okná, osadená lepenka na terase a zrealizovaný náter strechy. K domu prislúcha i záhrada. Zastavaná plocha je 140m2, úžitková plocha 410m2, orientácia od uličnej časti je JZ.
Informácia pre možného investora - šírka pozemku 19m, ako i výmera pozemku 1667m2 umožňuje na tejto nehnuteľnosti vybudovať prístupovú cestu vrátane realizácie 1 - 2 novostavieb!. Z obce je do 5 min napojenie na diaľničný obchvat, nachádza sa tu MŠ, ŽSR, pripravuje sa výstavba ZŠ.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotekárneho úveru a poistenia nehnuteľnosti. Kľúče v RK, kontakt: 0902262485