Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 810m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice - Krásna

Krásna, Na hore Arrow

ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 610m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice

Krásna, Na hore Arrow

ADOMIS - predáme pekný slnečný pozemok 575m2 s kompletnými IS, asfaltovou cestou, Košice - Krásna

Krásna, Na hore Arrow

ADOMIS - na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa - Košice okolie.

Čaňa, Čaňa Arrow

ADOMIS - Predám pekný stavebný pozemok s platným stav.povolením na výstavbu 2-podlažného domu, obec Čaňa, len 12 min z Košíc.

Čaňa, Čaňa Arrow

Na predaj stavebný pozemok Košice, 818m2, blízko centra

Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča, Vyšná úvrať Arrow

Ideálny pozemok na podnikanie pri OC OPTIMA

Juh, Myslavský potok Arrow