Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Andrea Špitová, maklér maklér
Andrea Špitová, maklér
info@vestareal.sk
0948002878

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom 3+1, pozemok 662m2, Bodza

  • Domy a vily, Predaj, Komárno, Bodza | pic. 1
  • Domy a vily, Predaj, Komárno, Bodza | pic. 0
  • Domy a vily, Predaj, Komárno, Bodza | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Komárno
Mesto
Bodza
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
124 m2
Celková plocha
667 m2
Počet izieb
3
Pridané
14.06.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 77 000,00 €
Andrea Špitová, maklér Vestareal s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj samostatne stojaci 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Bodza. Dom bol postavený v roku 2007. Dispozične pozostáva: prízemie: vstupná chodba, schodisko, obývacia izba s krbom, kuchyňa, komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatné WC. Podkrovie: 2x izba, chodba a loggia o výmere 5,5 m2. Dvere a okná sú drevené s externými plastovými žalúziami, podlahy - laminátové parkety/dlažba, strecha - škridla zn. Tondach. Vykurovanie je elektrické podlahové + krb. Dom je napojený na elektrickú prípojku, plynovú prípojku, vodovodnú prípojku. Má vlastný septik a studňu. K nehnuteľnosti tiež prislúcha menšia pivnica. Celková výmera pozemku je 667m2, úžitková plocha je 134 m2 a zastavaná plocha 67 m2. rovinatý. Dom je ihneď obývateľný s možnosťou využitia na trvalé alebo rekreačné účely, víkendové bývanie nakoľko sa nachádza cca 5km od Veľkého Medera v v blízkosti termálneho kúpaliska, 25km od Komárna a 75km od Bratislavy. V obci je ŽSR.
V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis - od vyhotovenia kúpnych zmlúv až po protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, vrátane zabezpečenia znaleckého posudku, bezplatného vybavenia hypotéky a poistenia nehnuteľnosti. Kontakt: 0915207907