Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusná rekreačná vila na predaj, Marina Liptov, Bobrovník

Typ
Predaj
Mesto
Bobrovník
Ulica
Bobrovník
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
145 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
28.03.2022
Aktualizované
04.05.2022
Cena 1 000 000,00 €
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Real Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusnú rekreačnú vilu v obci Bobrovník, v objekte Marina Liptov. Jedná sa o nový projekt, postavený priamo na brehu Liptovskej Mary.
Táto komfortná, nízkoenergetická vila je súčasťou komplexu MARINA LIPTOV. Z vily je dokonalý výhľad na Liptovskú Maru a okolitú krajinu cez panoramatické presklenie dennej časti vily. Základným mottom riešenia je “mať výhľad a nerušiť vo výhľade”. Moderná architektúra, praktické, premyslené dispozície, prírodné materiály ...to všetko vytvára ideálny priestor pre oddych, rodinu, súkromie aj spoločné chvíle s priateľmi.
Dennú čast tvorí kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou a samostatné WC. Súčasťou je vstavaná chladnička, umývačka riadu, rúra na pečenia aj mikrovlnná rúra.
Z kuchyne je východ na krytú terasu, kde je veľký jedálenský stôl, 10 stoličiek a tiež gril značky Weber.
Nočnú časť tvoria tri spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a wc.
Vybavenie vily je nadštandardné, každý kus nábytku, postele, použité doplnky, osvetlenie, vybavenie kúpeľní, elektronika - všetko uspokojí aj náročného klienta.
Súčasťou vily je kryté parkovanie pre dve auta so skladom / lyžiarňou.
V prípade záujmu o osobnú prehliadku vily kontaktujte makléra Vladimíra Pavlíka na 0905 555 171.