Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 554 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Boris Barborík
babrorik@residence-real.sk
+421 903 308 042

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Lukratívny pozemok pri Liptovskej Mare na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Bobrovník
Ulica
Hliník
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
8962 m2
Pridané
28.04.2022
Aktualizované
28.04.2022
Cena 25,00 €/m2
Boris Barborík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 903 308 042

Popis nehnutelnosti

Túžite po jedinečnom pozemku, ktorý Vám bude každý závidieť? Chcete mať úžasné výhľady na Liptovskú Maru a panorámou Západných, Vysokých a Nízkych Tatier? Ak áno tak potom ste na správnom mieste!
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj jedinečný pozemok nad Liptovskou Marou s úžasným výhľadom. Rozľahlý pozemok sa nachádza na vrchu kopca nazývaný Kečka v osade Hliník, ktorá spadá pod obec Bobrovník.
Nadmorská výška vrchu kopca Kečka je cca 650 m n.m.
Celková výmera pozemku je 8.962m2.
Zhruba polovica pozemku je rovinatá a plynule prechádza v JuhoZápadnej časti do svahu.
Prístup na pozemok je z časti cez obecný pozemok a z časti cez súkromný pozemok, na ktorom je zriadené právo prechodu a prejazdu a tiež položenie IS.
IS: na pozemku je vŕtaná výdatná studňa o hĺbke 40m pričom hladina vody je už od 15m, elektriku (podľa vyjadrenie elektrární) je možné doviesť na pozemok z prístupového bodu pod kopcom. Aktuálne je možné pripojiť 2 odberné miesta 3x32A. Odpad je riešený žumpou.
Pozemok nie je zahrnutý v územnom pláne obce. Územný plán si bude musieť vybaviť nový vlastník na vlastné náklady.
V rámci ceny je zahrnutý aj projekt na rodinný dom, ktorého základy sú už na pozemku vykopané, osadený betónový plot zo severnej časti pozemku, zakopané vodné nádrže, ktoré slúžia ako zásobárne vody na protipožiarny systém – spolu o celkovom objeme 10,5 m3. Na pozemku je tiež navozený kameň fragment 63 – 100ton a fragment 150 – 100 ton.
Priamo z pozemku je to len, 15 km do centra Liptovského Mikuláša, 21 km lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry, 7 km GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ, 10 km Aquapark Tatralandia, 1,5 km Marína Liptov.
Pre viac informácií a obhliadku kontaktujte makléra Boris Barborík 0903 308 042.