Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 534 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný Panorama Penthouse - zvýhodnená cena až 139 000 EUR !

Typ
Predaj
Mesto
Bobrovník
Ulica
Marina Liptov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
271 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
10.10.2022
Aktualizované
27.10.2022
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný penthouse na brehu Liptovskej Mary, v obci Bobrovník. Penthouse je súčasťou rezortu Marina Liptov. Jedná sa o stredisko, ktoré ponúka všetko - širokú ponuku aktívneho oddychu, gastronomické zážitky, nádherné výhľady a perfektné splynutie medzi človekom a prírodou.
Panorama Penthouse je klenot medzi apartmánmi v Marina Liptov, nachádza sa na poslednom, 4.nadzemnom podlaží a ponúka úžasný panoramatický 360-stupňový výhľad na Liptov. Vkusný, moderný dizajn, luxusné vybavenie a šikovné technické riešenie apartmánu ponúka to najlepšie aj pre tých najnáročnejších.
Na ploche o rozmere 277,11 m2 nájdete tri spálne, dve kúpeľne, dve samostatné toalety a dennú časť s výmerou 78,4 m2. Z každej izby je zabezpečený prístup na krytú terasu s celkovou výmerou 113,55 m2. Centrálny výťah vedie priamo do prémiového priestoru na štvrtom podlaží.
Penthouse ponúkame dokončený na kľúč – s kompletne zariadenými luxusnými interiérmi, vrátane sanity, kuchynských spotrebičov, televíziou s Magio TV, samozrejmosťou je internet a klimatizácia, k dispozícii budú aj vonkajšie, elektricky ovládané vonkajšie rolety.
Kúrenie je riešené elektrickým podlahovým kúrením a ohrev TÚV vlastným bojlerom.
pripravené na okamžité užívanie. Všetko v nadštandardnom prevedení, s použitím najkvalitnejších materiálov.
Navyše vám ponúkame možnosť zaradiť ho do hotelového programu a vy získate príjmy z jeho prenájmu.
Cena penthouse je NaN 1 396 800 €. V cene sú zahrnuté aj dve parkovacie miesta.
Vďaka svojej polohe vám komplex MARINA Liptov ponúka dokonalé možnosti aktivít všetkých ročných období. Či už máte radi prechádzky prírodou, vysokohorskú turistiku, cyklistiku, lyžovanie, alebo je vašou vášňou voda a holdujete jachtingu, windsurfingu, paddleboardu, veslovaniu, kajaku či dobrej rybačke, v Marina Liptov si prídete na svoje.
Objavte čaro tohto unikátneho miesta stvoreného na relax a načerpanie novej energie v neustálom dotyku s prírodou. Tá vás bude sprevádzať na každom kroku a to nielen vďaka výhľadu na majestátne vrchy, no aj vďaka jej dokonalej symbióze s architektúrou. Pretože práve výhľad a zachovanie prírody je to, čomu sme podriadili všetko. (www.marinaliptov.sk)
Ako napovedá samotný slogan projektu – Výhľad je všetko - hlavnou ideou je zabezpečiť, aby si každý nový majiteľ mohol z ktoréhokoľvek apartmánu dopriať výhľad na nádhernú liptovskú prírodu.
Momentálne je zvýhodnená kúpa penthouse v dome A – okamžitá zľava 5 % z ceny. Pri zaplatení 30 % zálohy je výsledná cena 1 326 960 EUR. Ak však zaplatíte na začiatku 40% , je zľava 6% a takto to pokračuje až ku 80% zálohe , kedy je výsledná zľava až 10% - tým pádom je výsledná suma 1 257 120 EUR ( namiesto pôv. 1 396 800 EUR ).
Viac informácií nájdete aj na stránke www.vyhladjevsetko.sk, alebo www.marinaresidence.sk
Pre viac informácií, kontaktujte predajcu projektu Vladimír Pavlík, 0905 555 171, pavlik@residence-real.sk