Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 552 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vladimír Pavlík
pavlik@residence-real.sk
+421905555171

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na predaj Bobrovček

Typ
Predaj
Mesto
Bobrovček
Ulica
Bobrovček 11
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.03.2023
Aktualizované
23.03.2023
Vladimír Pavlík TP real estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421905555171

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Residence Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bobrovček.
Dom sa nachádza pri hlavnej ceste, oddelený od nej malou predzáhradkou. Postavený bol v 60-tych rokoch minulého storočia z tehál.
Je v pôvodnom stave, nový majiteľ musí počítať s investíciou do komplexnej prerábky domu, vo veľmi dobrom stave je ale strecha, ktorá bola menená pred 5 rokmi.
Voda je z dedinského vodovodu, ale aj z vlastnej studne, nie je tu kanalizácia, je potrebné urobiť vlastnú žumpu alebo septik, nakoľko v súčasnosti je tu len trativod. Kúrenie je na pevné palivo.
Dom má 3 izby a kuchyňu na prízemí, na poschodí sú ďalšie 2 miestnosti. Dole v suteréne je veľká kotolňa, ďalšia miestnosť, slúžiaca ako sklad napr. na drevo, ďalšia miestnosť v ktorej je vodárnička a ďalšie 2 malé miestnosti, slúžiace ako pivnice.
Popri dome vedie príjazdová cesta, končiaca pri hospodárskej budove a garáži. Garáž je vo veľmi dobrom stave, murovaná.
Za touto hospodárskou budovou je ešte veľká záhrada s ovocnými stromami.
Obec Bobrovček je koncová dedina, veľkou výhodou je preto kľudné, tiché prostredie. Záhrada je veľká, slnečná, z objektu sa dá urobiť naozaj krásne
víkendové sídlo pre vlastné využívanie, ale zároveň je tu veľký potenciál aj na prenájom pre turistov počas celého roka.
Každopádne, obhliadka objektu je nutná.
V prípade záujmu kontaktujte makléra Vladimír Pavlík, 0905-555 171.