Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lucia Guliková
lucia@mgreal.sk
0907645546

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Stavebný pozemok Blesovce

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Blesovce
Ulica
hlavná
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2257 m2
Pridané
14.02.2020
Aktualizované
14.02.2020
Cena 0,00 €
Lucia Guliková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok  - pre  výstavbu rodinného  domu v obci Blesovce na  hlavnom ťahu obce . Pozemok má výmeru pozemku 2257m2 pričom šírka pozemku je približne 16 metrov . Je  rovinatý . Vstup na pozemok je asfaltovou  cestou . V blízkosti pozemku sa nachádza elektrická prípojka, plynová prípojka., vodovod v obci nieje . Obec je umiestnená blízko mesta Piešťany a Topoľčany . Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie.