Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 484 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Lukáš Tóth
info@realityusmev.sk
908153937

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Blahová/Na predaj 4+1 izbový rodinný dom /1350 m2

Typ
Predaj
Mesto
Blahová
Ulica
Blahová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
19.05.2019
Aktualizované
15.11.2019
Lukáš Tóth Reality Ùsmev s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Reality Úsmev ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný tehový rodinný dom v obci Blahová. rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou pred 8 rokmi (nová kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, rozvody elektriny, strecha) rozloha pozemku 1350 m2 na pozemku sa nachádza rodinný dom, letná kuchyňa a garáž s dieľňou dispozícia- vstupná chodba, kuchyňa, chodba, obývacia izba/jedáleň, izba, spálňa, izba č.3, kúpeľňa, toaleta, podkrovná izba s loggiou. možnosť prerobiť celé podkrovie na obytnú časť. letná kuchyňa, garáž + dieľňa s krbom podlaha v dome - kombinácia PVC a drevené parkety v dome sú nové radiátory kúrenie - tuhé palivo (DREVO) v obci nie je plyn studňa - zavedená aj do domu žumpa meačné náklady 130 euro vrátane elektriny V prípade potreby pomôžeme vybaviť výhodné financovanie. Kontaktujte ma ak Vás ponuka zaujala. Tóth /0908 153 937 po-pia 9:00 -18:00 sob 9:00 - 12:00