Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Bachňák
bachnak@adomis.sk
0917408905

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

ADOMIS - ponúkame na predaj pekný 3-izbový byt Bidovce

Typ
Predaj
Mesto
Bidovce
Ulica
Bidovce
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Ing. Peter Bachňák ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v strediskovej obci Bidovce. Predávaný byt sa nachádza na prízemí v novostavbe bytového domu so 4 bytovými jednotkami. Stavba má pôdorysný tvar obdĺžnikového charakteru o rozmeroch 20,0 x 6,6 m. Bytový dom je nepodpivničený a má dve nadzemné podlažia. Strecha krovu je pultová, pokrytá plechovou krytinou zn. Rannila. Objekt je napojený na jestvujúce inžinierske siete - elektrika, obecný vodovod a kanalizácia. Na hranici pozemku je tiež rozvod plynu. Vykurovanie jednotlivých priestorov bytov a ohrev TÚV je plánované pre každý byt samostatne vlastnými elektrickými kotlami a panelovými radiátormi. Objekt je prístupný z miestnej účelovej asfaltovej komunikácie. Predmetný byt sa predáva v štádiu uzavretá hrubá stavba.

Z dispozičného hľadiska stavba obsahuje dve nadzemné podlažia. Vstup na 1. NP k bytom č. 1 a č. 2 je zabezpečený zo samostatného vonkajšieho jednoramenného schodiska a z pavlače a vstup na 2. NP k bytom č. 3 a č. 4 je zabezpečený zo samostatného vonkajšieho dvojramenného schodiska a pavlače.

Konštrukcia stavby je z tvárnic Ytong hr. 30,00 cm, s navrhnutým dodatočným zateplením obvodového plášťa kontaktným zatepľovacím systémom z minerálnej vlny Nobasil hr. 10,00 cm. Výplne stavebných otvorov - exteriérové vstupné dvere aj okná sú osadené trojkomorovým plastovým profilom so zasklením izolačným trojsklom.

Podlahové plochy jednotlivých miestností bytu na 1. NP:

zádverie 4,99 m2
izba 8,12 m2
izba 10,97 m2
kúpeľňa + WC 5,25 m2
obývacia izba + kuchyňa 24,75 m2

spolu: 54,08 m2

Súčasťou predaja je spoluvlastnícky podiel na prislúchajúci pozemok v celkovej výmere 413 m2, ktorý môže slúžiť napr. na vyhradené parkovanie automobilov obyvateľov bytového domu.

VÝHODY:

Na predaj sú 2 trojizbové byty na prízemí bytového domu, ktorých dispozícia je zrkadlová (viď schému pôdorysu). Byty, ktoré sú v štádiu dokončenia uzavretá hrubá stavba, si môže budúci majiteľ dokončiť podľa vlastných predstáv. Dokončenie do štádia na kľúč v štandarde, ako vidno na fotografiách už dokončeného bytu na poschodí, vyjde na cca 10-15.000 EUR. Náklady na dokončenie bytového dobu (zateplenie obvodových múrov a konečná úprava fasády) sa rozpočíta rovným dielom medzi majiteľov bytov.
Po ukončení stavby diaľnice (prebieha intenzívna výstavba) bude mať tento región i obec samotná rýchle priame spojenie so zvyškom Slovenska.
Stredisková obec Bidovce má výbornú infraštruktúru i občiansku vybavenosť, nájdete tu obchody, rôzne zariadenia služieb, poštu, školu, materskú školu, zdravotné stredisko, policajnú stanicu, hasičskú základňu, čerpaciu stanicu PHM, autoservis, pneuservis, STK a iné.

Cena: 31.000 EUR.

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
licencovaný realitný maklér NARKS a Realitnej Únie SR
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom