Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
245 026 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľubica Kouřilová maklér
Mgr. Ľubica Kouřilová
lubica@axisreal.sk
0903 780 555

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Bungalov vo výstavbe 4 izbový s garážou, Bernolákovo, Fialková ulica

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Ulica
Fialková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
134 m2
Celková plocha
134 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
11.08.2017
Aktualizované
05.12.2017
Mgr. Ľubica Kouřilová Axis Real
Kontaktovať makléra 0903 780 555

Popis nehnutelnosti

POPIS DOMU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj 4 izbový bungalov o rozlohe 134,14 m2 s garážou na pozemku o rozlohe 566 m2 v lokalite Bernolákovo na ulici Fialková. Dom sa skladá so vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou a komorou, troch samostatných spální, dvoch kúpeľní s WC. Projekt domu spĺňa prísne nízkoenergetické štandardy súčasnej doby a je navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky aj náročnejších klientov. Pôdorys je striktne rozdelený na dennú a nočnú časť takým spôsobom aby sa tieto navzájom nerušili.

STAV DOMU:
Dom bude postavený z ytongu, plastové okná, plastové vstupné dvere, podlahové plynové kúrenie. Pripravený v stave holodomu s možnosťou dokončiť si dom podľa vlastných predstáv. Dom bude predávaný s dokončenou fasádou, chodníkmi k domu, oplotenie pozemku. Pri tomto projekte si môžete vybrať 4 izbový variant s garážou alebo variant s piatimi izbami, pričom izba namiesto garáže môže slúžiť aj ako pracovňa s vlastným vstupom. Predpokladaný termín dokončenia a kolaudácie 02/2018.

LOKALITA:
Dom sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, nákupnými možnosťami, v blízkosti Bratislavy.