Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
276 761 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Jaroslav Kasala maklér
Jaroslav Kasala
jaro@axisreal.sk
0918 646 341

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

360° VP:: Pozemok 926 m2 Bernolákovo, Senecká cesta

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Ulica
Senecká cesta
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
06.10.2017
Aktualizované
23.09.2018
Jaroslav Kasala Axis Real
Kontaktovať makléra 0918 646 341

Popis nehnutelnosti

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NÁJDETE NA STRÁNKE NAŠEJ REALITNEJ KANCELÁRIE AXISREAL.SK

POPIS POZEMKU:
Realitná kancelária AXIS REAL ponúka na predaj pozemok o celkovej rozlohe 926 m2 mimo zastavaného územia obce Bernolákovo, Senecká cesta. Pozemok je na LV evidovaný ako orná pôda, nachádzajú sa na ňom ovocné stromy a malá murovaná chatka. Z inžinierskych sietí je k dispozícií elektrika. V minulosti sa na pozemku nachádzala aj studňa ktorá je aktuálne zasypaná. Podľa UPI je pozemok určený na podnikateľské využitie. Pri budúcich podnikateľských aktivitách na tomto pozemku sa odporúča výstavba budov s výškovým horizontom max. 6 m pri koeficiente zastavanosti 0,3 m s dodržaním ochranného pásma cesty 1.triedy. Kompletné UPI je k dispozícií na vyžiadanie.

LOKALITA:
Daná lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, pozemok sa nachádza pri hlavnom ťahu Bratislava -Senec.

/ POZEMOK / PREDAJ / 926 M2 / EXTRAVILÁN / BERNOLÁKOVO / SENECKÁ CESTA /