Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 489 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Rusňák
rusnak@karinpartners.sk
0904 700 176

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj RD v Bernolákove

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
17.11.2021
Aktualizované
08.07.2022
Cena 155 000,00 €
Mgr. Jaroslav Rusňák KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0904 700 176

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ - So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj jednopodlažný RD v Bernolákove. Dom bol z časti prerobený z reštaurácie postavenej v r. 1999 a z dostavby, ktorá tvorí obytnú časť. Nehnuteľnosť je zapísana v katastri ako ubytovacie zeriadenie.

Rovinatý pozemok má tvar trojuholníka s celkovou výmerou 848m2. Zastavaná plocha domu je 147m2  obytná plocha 110 m2. Na dvore je garáž s prístreškom na parkovanie dvoch áut a sklad (kôlňa, 15m2).

V interiéri domu nájdeme 3 izby, kuchyňu, dve WC, kúpeľňu a špajzu. V celom dome je plávajúca podlaha, resp. dlažba, interiérové drevené dvere a eurookná. Dom je napojený na všetky IS, odpad je riešený formou septiku.

Dom sa predáva aj so zariadením.

Nehnuteľnosť je vhodná aj ako sídlo firmy, prípadne iné podnikateľské účely.

Cena: 155 000 €

 

- Kompletná občianska vybavenosť: ZŠ, materská škola, pošta, obchodné centrum, potraviny BILLA, LIDL a mnoho ďalších prevádzok obchodu a služieb.- Priame napojenie obce Bernolákovo na hlavný ťah - Bratislava (10km), Senec (8km).- Vlaková a autobusová zastávka priamo v obci.

 

V rámci voľnočasových aktivít je možnosť využitia množstva cyklotrás, vodných športov na Malom Dunaji, rybolovu a v letnom období dobre padne kúpanie v prírodných jazerách v Ivanke pri Dunaji a Veľkom Bieli. Pre milovníkov golfu je k dispozícii nádherný Black&White golfový rezort.  

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle: 0904 700 176. Súčasťou našich služieb je aj bezplatné komplexné poradenstvo v oblasti právnych služieb, ako aj poradenstvo v oblasti financovania kúpy nehnuteľnosti a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke.