Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 807 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dva rodinné domy v Bernolákove

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Bernolákovo
Ulica
Poľovnícka
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
9
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
13.12.2021
Aktualizované
13.12.2021
Cena 350 000,00 €
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

Iba realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na predaj tieto dva rodinné domy, ktoré sa nachádzajú na ulici Poľovnícka v Bernolákove.

Výmera pozemku: 835 m2

Rozmery pozemku: 14,9 m x 56 m

Pozemok: Rovinatý

Príjazdová cesta: Asfalt

Inžinierske siete: Všetky siete sú na pozemku ( elektrina, plyn, voda, kanalizácia )

Popis a stav nehnuteľností:

Starší dom: Nachádza sa v prednej časti pozemku. Skladá sa zo štyroch miestností. V jednej z nich je v súčasnosti prevádzkované mäsiarstvo, takže to má potenciál ako obchodný alebo kancelársky priestor. Strechu má sedlovú. Bol postavený z pálenej tehly v roku 1935.

Novší dom: Ten je umiestnený za starým domom. Je päťizbový s garážou, dielňou a vinnou pivnicou, ktoré sa nachádzajú v pivničných priestoroch. Má jednu kuchyňu s jedálňou, kúpeľňu, špajzu a dve toalety. Kúrenie je plynové a konštrukcia je zmiešaná ( tehla, kváder ). Podlahy sú plávajúca, dlažba a PVC. Okná má Euro a v celom dome sú stierky. Strechu má rovnú. Jeho orientácia je na sever a východ a bol postavený v roku 1989.

Lokalita: Domy sú situované v tichej uličke obce.

Cena: 350 000 €

Výhody:  Tiché prostredie a dobrá dostupnosť na diaľnicu. Vhodné na bývanie a podnikateľskú činnosť.

Financovanie: Financovanie je možné aj cez hypotéku, ktorú vám pomôžeme radi a bezplatne vybaviť.

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.