Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj pozemok 6151 m2, Rozhanovce, okr. Košice - okolie

Rozhanovce, Rozhanovce Arrow

Na predaj poľnohospodársky pozemok 571 m2, Rozhanovce, okr. Košice - okolie

Rozhanovce, Rozhanovce Arrow

NA PREDAJ ZÁHRADA S CHATKOU - VYŠNÁ HUTKA

Vyšná Hutka, Vyšná Hutka Arrow

ADOMIS - stavebný pozemok, 400m2,kompletné siete, Košice - Krásna

Krásna, Na Močidlách Arrow

STAVEBNÝ POZEMOK, TERIAKOVCE, PREŠOV, MHD, 745m2

Teriakovce, Teriakovce Arrow

Na predaj pozemok 28 árov, Kechnec, Košice - okolie

Kechnec, nemá Arrow