Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom na Liptove, Beňadiková REZERVOVANÝ

Typ
Predaj
Mesto
Beňadiková
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
152 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.07.2022
Aktualizované
14.07.2022
Cena 170 000,00 €
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám exkluzívne predaj rodinného domu v  obci na Liptove, Beňadiková. Nachádza sa na veľkorysom pozemku o rozlohe 22972, zastavaná plocha je 76m2,  úžitková plocha 152m2. Bol postavený1959, kompletná rekonštrukcia (voda, elektrika, omietky, plástové okna) prebehla v roku 2010, strecha z betónovej škridle bola menená pred 5 rokmi. V kúpeľni a WC je podlahové kúrenie. Dom pozostáva z nadzemného podlažia kde je priestranná obývačka s krbom a kuchyňou  so zabudovanými spotrebičmi, orientovaná na Juh a Východ. Na prízemí sa nachádza 1 spálňa, orientovaná na Západ, s prechodovými dverami do kúpeľne, veľká kúpeľňa so sprchovacím kútom a vaňou, WC, priestranná detská izba.  Dom je kompletne podpivničený, v podzemnom podlaží sa nachádza hosťovská izba,  kotolňa s plnoautomatickou pecou drevoplyn, priestranná práčovňa, sklad, veľká chodba - úložný priestor so 150litrovým bojlerom Na pozemku sa nachádza kopaná vlastná studňa, zvedená do domu. Povyše domu sa nachádza altánok so sedením, s krbom. Pozemok za domom je svahovitý, nachádza sa tam aj budova so skladovým priestorom a drevárňou. V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.