Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 842 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj investičný pozemok, obec Belža, Košice okolie.

Typ
Predaj
Mesto
Belža
Ulica
Belža
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
22.05.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 48 000,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Na predaj pozemok o výmere 902 m2 (cca 19m x 48m) s vynikajúcim potenciálom, vhodný na investíciu, nachádzajúci sa v extraviláne obce Belža, ktorá je vzdialená len 17km od Košíc po rovine a s vynikajúcou dostupnosťou. Pozemok sa nachádza v pokojnom a peknom prostredí v bezprostrednej blízkosti zastavanej novej časti. Pozemok, ako aj parcely v jeho blízkosti, bude vo veľmi blízkej budúcnosti zaradený do územného plánu, a bude na ňom možné stavať, z čoho vyplýva jeho vynikajúci potenciál. Inžinierske siete sú k dispozícii k cca 40 m od pozemku.
Cena nehnuteľnosti je 48 000 Eur vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936