Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
303 969 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Beluša Hloža

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Beluša
Mestská časť
Hloža
Ulica
Hloža
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
110 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.12.2019
Aktualizované
14.01.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY:  Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Beluša časť Hloža. Dom so zastavanou plochou 110 m2, sa nachádza na pozemku s rozlohou 956 m2. Dom bol postavený v 70. rokoch, je v pôvodnom stave, celý podpivničený. Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa, obývačka, spálňa, veľká špajza, kúpeľka a miestnosť, ktorá sa dá využiť na rôzne skladové účely. Na poschodí sa nachádzajú ďalšie tri izby a dostatočný priestor na vytvorenie novej kúpeľky, WC či izby. V pivnici je dostatok priestoru na vytvorenie sauny, malého domáceho wellnes či vinnej pivničky. Dom je dispozične veľký a presvetlený, je postavený z pálenej tehly. Pri dobrom projekte sa dá veľmi dobre dispozične a moderne prerobiť. Veľkým plusom tohto domu je rozsiahla rovinatá záhrada na ktorej sa nachádza hospodárska budova s garážou (v garáži je jama). Táto budova je postavená z dreva a je stabilná, nezateká a pod strechou má skladový priestor. Pri menšej rekonštrukcii tj. zateplení a výmene strechy by dizajnovo prislúchala k domu. Táto budova sa dá využiť aj pre chov zvierat.  Dom disponuje vlastnou 5. kubíkovou žumpou, dvomi studňami, plynom, elektrinou a obecnou vodou. Lokalita v ktorej sa dom nachádza, je veľmi tichá s príjemnými susedmi. Neďaleko do centra obce Beluša, na diaľnicu, do mesta Púchov či Ilavy. Cena 108.000,- €

Kontakt:  Karin Trenčanová  0903 152 939           Email: trencanova@vasereality.k          ID: 177950   

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky