Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Krásny 7-izbový dom, 328 m² + 1389 m² pozemok, Trebostovo, okres Martin

Trebostovo, Na brezinách Arrow

BV REAL na predaj rodinný dom Turčianske Teplice FM1980

Turčianske Teplice, - Arrow

TOP PONUKA.

Ivančiná Arrow

MAKRO REALITY - Rodinný dom Staré Hory - Dolný Jelenec ID 2216

Staré Hory, Dolný Jelenec Arrow

Na predaj rodinný dom s pozemkom 765 m2 Horná Štubňa FM1760

Horná Štubňa, Horná Štubňa Arrow

Predaj investičný rodinný dom s pozemkom 660m2 Rajecké Teplice

Rajecké Teplice, Jozefa Gabčika 601 Arrow