Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Lauková
zuzana@mgreal.sk
0915427746

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata Jasenská dolina, Belá - Dulice

Typ
Predaj
Okres
Martin
Mestská časť
Belá
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
73 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
23.06.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 49 000,00 €
Zuzana Lauková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Na predaj chata v obci Belá – Dulice, Jasenská dolina, priamo pri lyžiarskom stredisku. Chata je dvojpodlažná, má kamenný základ, je podpivničená, obvodové steny a vnútorné priečky sú z dreva. Podlaha je betónová, s linoleom. Stavba je napojená na elektrinu a vodu cez samostatnú studňu, wc suché na pozemku. Kúrenie je možné elektrickými ohrievačmi alebo krbom. Strešná krytina pozinkovaný plech. Na 1. podlaží sa nachádza spoločenská miestnosť s krbom,  kuchyňa, kúpeľňa, chodba s menšou miestnosťou a vstup do podpivničenej časti. Na 2. podlaží sú dve miestnosti (spálne). Zastavaná plocha 51 m2, úžitková plocha 73 m2.  Pozemok pod stavbou a prístupová cesta je vo vlastníctve inej osoby (možné riešiť vecným bremenom, nájomnou zmluvou, odkúpením, zámenou – podľa dohody, zabezpečíme aj v tejto časti poradenstvo a právny servis). Príjazdová cesta končí 100 m od stavby. Tichá lokalita vo vyhľadávanej turistickej oblasti, kúsok od Turčianskych Teplíc, Gaderskej a Blatnickej doliny a Valče. Krásne prostredie vhodné na relax a lyžovanie. Cena 49.000,- €