Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 555 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911 455 711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ ** Na predaj tehlový 3+1 byt o výmere 72 m2 s lóggiou a troma murovanými pivnicami + predzáhradka a garáž - obec Beckov, okres Nové Mesto n/V **

Typ
Predaj
Mesto
Beckov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.04.2022
Aktualizované
02.05.2022
Cena 117 000,00 €
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0911 455 711

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 180263 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj v osobnom vlastníctve tehlový 3-izbový byt 72 m2 s lóggiou 3,8 m2, troma murovanými pivnicami, s predzáhradkou a vlastnou plechovou garážou v obci Beckov, okres Nové Mesto nad Váhom.

Bytová jednotka sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží z 2, bez výťahu.
Bytový dom bol postavený a skolaudovaný v roku 1983 a nachádzajú sa v ňom len štyri bytové jednotky.

Dispozícia :

- vstup
- chodba
- kuchyňa
- obývacia miestnosť s lóggiou
- detská izba
- spálňa
- kúpelňa s WC
- špajza

+ 3x murovaná pivnica

V roku 2013 - 2014 boli v celom byte natiahnuté komplet rozvody elektriny, zosilnené prúdové chrániče, nová poistková skrinka, izolácia stropu v obývacej miestnosti a v spálni, nová kuchynská linka s elektrickými spotrebičmi - plynová varná doska a elektrická rúra na pečenie zn. Elektrolux, digestor zn. Concept., v celom byte pôvodné drevené okná vymenené za nové plastové dvojkomorové s vnútornými žalúziami a bezpečnostné dvere s viacbodovými zámkami.

V roku 2016 prebehla komplet rekonštrukcia strechy bytového domu.

V roku 2017 prebehla kompletná rekonštrukcia kúpelne, v ktorej je osadený sprchový kút, umývadlo, rebrinový radiátor a obmurované WC, položená nová plávajúca podlaha v obývacej miestnosti, SDK stropné podhľady na chodbe, v kúpeľni, v obývacej miestnosti v kombinácií s bodovými svietidlami a nové obloženie komína obkladovým kameňom - možnosť bezproblémového osadenia vlastného krbu alebo krbových kachiel na tuhé palivo.

Výhodou je samostatné vykurovanie bytu s vlastným plynovým kotlom zn. Protherm v kombinácií so zásobníkom teplej vody o objeme 58 l., vykurovacie telesá sú v každej miestnosti klasické nástenné radiátory.
V obývacej miestnosti je osadená nová klimatizácia s kondenzom zn. Sincler, ktorá vie slúžiť aj na prípadné vykurovanie bytu.

V byte je zavedený optický internet, káblová aj satelitná TV.

Súčasťou bytu je v spálni veľká stavaná skriňa na mieru - roldor a na chodbe na mieru chodbová zostava.
V špajzi sa nachádza regál a taktiež aj v pivničných priestoroch.

Orientácia bytu :

- VÝCHOD - kuchyňa, obývacia miestnosť s lóggiou, kúpelňa
- ZÁPAD - detská izba, spálňa

Výhodou sú taktiež veľmi nízke mesačné náklady na bývanie 90 - 100 € / komplet so všetkými energiami - 3 osoby.

Byt je bez akejkoľvek ťarchy a záložného práva, vyprázdnený, kúpou ihneď voľný - k nasťahovaniu.

Pred bytovým domom je osadená plechová garáž pre jedno motorové vozidlo + jedno parkovacie miesto, malá predzáhradka na prípadné pestovanie zeleniny a spoločné vonkajšie drevené posedenie.
K bytu patrí spoluvlastnícky podiel na pozemok pod bytovým domom a taktiež okolo bytového domu - celková výmera pozemku je 645 m2

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku bytu.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky