Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rovinatý investičný pozemok, 55 305 m2, Beckov / okr. Nové Mesto nad Váhom

Typ
Predaj
Mesto
Beckov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
55305 m2
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
21.06.2022
Cena 7,00 €/m2
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj investičný pozemok s celkovou výmerou cca 55 305 m2 v obci Beckov. Rovinatý a slnečný pozemok je situovaný v okrajovej časti obce a je prístupný po asfaltovej ceste. Inžinierske siete: elektrina na pozemku, voda a plyn v dosahu (cca 120 m). Extravilán. V zmysle územného plánu je časť pozemku o výmere cca 14000 m2 vedená ako územie v návrhovom období určené na šport a rekreáciu (rozmer cca: 76m x 185m) Rekreačné územia v zmysle vyhlášky obsahujú časti územia obce, ktoré zabezpečujú požiadavky každodennej rekreácie bývajúceho obyvateľstva a turistov. Prípustné využitie pozemku v zmysle záväzného regulatívu: zeleň, najmä lesy a sady, ovocné sady, záhrady a záhradkárske osady, trávne plochy prípadne aj vodné toky a iné vodné plochy - športové zariadenia, ihriská, kúpaliská - zariadenia verejného stravovania a niektorých služieb - centrá voľného času - zariadenia so špecifickou funkciou - príslušné verejné dopravné a technické vybavenie - ostatné súvisiace funkcie.
Zvyšná časť pozemku cca 41 0000 m2 je v zmysle územného plánu obce vedená ako ostatné plochy bez funkčného využitia. Prípustné využitie: poľnohospodárska plocha, lesné plochy, nelesná vegetácia, trávnaté porasty + vodné toky a vodné plochy. Podmienkou prípadnej zmeny funkčného využitia je vypracovanie, prerokovanie a schválenie príslušnej územnoplánovacej dokumentácie. IS: elektrika na pozemku / vodovod cca 120 m / plyn cca 120 m. V obci kompletná občianska vybavenosť, veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1 + široké možnosti využitia voľného času (hrad Beckov, Tematín, Čachtice, Trenčín, rekreačná lokalita Zelená voda, vodná nádrž Bodovka, vybudované cyklotrasy). Dostupnosť do Nového Mesta nad Váhom: cca 7 km, do Trenčína: cca 15 km.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, overenie podpisov predávajúceho na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu RK. Cena: 7 €/m2. Bližšie informácie o ponuke nehnuteľnosti Vám rada poskytnem v pracovné dni od 8.00 - 17.00 hod., telefonicky: 0903 214 211 alebo mailom: bernathova@b4reality.sk