Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 027 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alica Bernáthová
bernathova@b4reality.sk
0903 214 211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Dvojpodlažný rodinný dom 5+1, pozemok 389 m2, Beckov

Typ
Predaj
Mesto
Beckov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Pridané
02.03.2017
Aktualizované
10.08.2018
Ing. Alica Bernáthová B4 REALITY, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 214 211

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Beckov s rovinatým pozemkom s celkovou výmerou 389 m2. Samostatne stojaci a kompletne podpivničený dom bol kolaudovaný v roku 1983, prístavba je z roku 1995. Úžitková plocha domu je cca 250 m2 bez 2 balkónov a terasy ( celkom cca 30 m2) Veľmi dobre udržiavaný dom je napojený na všetky IS, plynová prípojka sa v súčasnosti nevyužíva. Vykurovanie je riešené elektrickým kotlom + kachle v obývacej izbe + krb v pracovni. Iné vybavenie: studňa. Stavebný materiál domu: porobetónové tvárnice. Strecha: plochá. Podlahy: dlažba, plávajúca, pvc. Okná: biele plastové / pôvodné biele drevené. V suteréne domu je situovaná garáž, viaceré skladové priestory, práčovňa, kotolňa. Na medziposchodí je pracovňa s krbom. Na 1.poschodí sa nachádza kuchyňa, chodba, samostatné WC, obývacia izba, schodisko do suterénu a na 1.poschodie. Na poschodí sú 3 izby, chodba a kúpeľňa s WC. Dom je k dispozícii po dohode. ​Nehnuteľnosť je vhodná aj na podnikateľské účely, má veľké kancelárske a skladové priestory. V obci je kompletná občianska vybavenosť: škola, škôlka, zdravotné stredisko, obecný úrad, pošta, reštaurácie. Veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu. Uvedená cena nehnuteľnosti zahŕňa: vypracovanie zmluvnej dokumentácie, návrhu na vklad, úhradu kolkov za návrh na vklad, poplatky za overenie podpisov na zmluvách, právne a hypotekárne poradenstvo, províziu realitnej kancelárie. Dohoda o cene možná. Bez možnosti čerpania hypotekárneho úveru.