Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Gajdoš
gajdos@trhbyvania.sk
0950717888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ OBJEKT X-CENTRUM BARDEJOV 10848 m2

Typ
Predaj
Mesto
Bardejov
Ulica
Dlhý Rad
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
10848 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
19.09.2022
Aktualizované
21.09.2022
Cena 0,00 €
Juraj Gajdoš TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

LOKALITA:
Realitná kancelária TRH Bývania ponúka exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt X-Centrum, obchodný dom Bardejov situovaný pri križovatke ulíc Dlhý rad a Kellerova v blízkosti historického centra Bardejova. V blízkosti sa nachádzajú miestne úrady, banky, katedrála. Poloha umožnuje prístup zákazníkov peši aj autom. Ide o vynikajúcu a lukratívnu polohu.

DISPOZÍCIA:
Celková plocha polyfunkčného objektu X-centrum Bardejov je 10848 m2.
Výmera pozemkov je 7405 m2.
Súčasný objekt je podľa znaleckého posudku na cca 13% skolaudovaný a je užívanou Slovenskou poštou. Priestory Slovenskej pošty sú cca 1115 m2. A z 87% podlahovej plochy ide o rozostavanú stavbu. Dané priestory sú vhodné na gastro prevádzky, obchody, kancelárske priestory alebo zdravotnícke zariadenia. Taktiež je tu možnosť vybudovania nových bytov.

• Štúdia povoluje výstavbu 27 bytov.
• 12 bytov s úžitkovou plochou 51 m2
• 12 bytov s úžitkovou plochou 67 m2
• 3 byty s úžitkovou plochou 123 m2
Priestor k prenájmu na 1NP ma konštrukčnú výšku cca 3,5 m a svetlu výšku 2,6 m. Gastro priestory majú konštrukčnú výšku cca 4,9 m a svetlu výšku 3,5 m. Výhodou prvého podlažia je priamy vstup z krytého parkoviska.

PARKOVANIE:
Zákazníci budú mať možnosť parkovať pri objekte o kapacite 59 park. miest. Odtiaľto je priamy prístup do pošty, obchodnej pasáže a po schodisku do administratívnej časti. Z parkoviska je tiež vjazd do krytého parkoviska v objekte o kapacite 47 park. miest, ktoré umožňuje prepojenie s 1 obchodným podlažím centra. Ďalšia možnosť parkovania pre návštevníkov centra je parkovisko cez cestu Dlhý rad o kapacite 70 park. miest.

CENA:
Cena na vyžiadanie u predajcu TRH Bývania. Znalecký posudok k dispozícií v RK.

VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:
V meste Bardejov sa nenachádza žiadna polyfunkčná budova tohto typu. Strategická a lukratívna poloha priamo v historickom centre mesta, v dosahu MHD, všestranné využitie podľa potreby.

INFO: tel.: 0950 717 999, mail: info@trhbyvania.sk

#obchodnecentrumbardejov #predajbardejovpolyfunkcnyobjekt