Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 327 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chata pri jazere v Banskom Studenci

Typ
Predaj
Ulica
Banský Studenec
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Zateplená
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
31.03.2021
Aktualizované
31.03.2021
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj rozostavaná záhradná chatka v obci Banský Studenec v blízkosti Kolpašského jazera, cca 100 m od jazera,  cca 5 km od Banskej Štiavnice. Na prízemí vstup do veľkej obývacej izby spojenej s kuchyňou /príprava na kuchynskú linku/,  samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC, na poschodí, prístupnom po kovovom schodisku veľký obytný priestor - spálňa.

Dom je novostavba /2020/, murovaná /Ytong/, zateplená, plastové okná, podlaha v prízemí /cca 35 m2/ a v kúpeľni dlažba, na poschodí drevo, bezpečnostné dvere, kúrenie v centrálnej časti kozubová pec, nerez komín, prípojka na obecný vodovod, voda z rezervoáru, teplá voda – el. bojler, odpad žumpa. Elektrina 380 V. Strešná krytina škridlplech.

Dom je na okraji zastavanej časti obce v štiavnických vrchoch, pohodlne prístupný po asfaltovej ceste, situovaný na JV stranu, na tichom mieste v blízkosti lesa a Kolpašského jazera.

Kontakt: 0905 551 791