Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Ladziansky
ladziansky@karinpartners.sk
0944 500 834

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ - Priestranný 3-izbový byt 82m2 na ulici 1.Mája

Typ
Predaj
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
11.05.2022
Aktualizované
20.05.2022
Cena 149 000,00 €
Juraj Ladziansky KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 500 834

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový, čiastočne prerobený byt na ulici 1.Mája v Banskej Štiavnici.

Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s výťahom v blízkosti mestskej časti Križovatka. K bytu patrí aj štandardne veľká pivnica, balkón a malá loggia orientované na východnú stranu.  

Celková úžitková plocha bytu je 82 m2. Dispozične je riešený priestrannou vstupnou halou, obývacou miestnosťou, kuchyňou, tromi izbami, z toho jedna s balkónom, kúpeľňou spojenou s WC a malou špajzou cez ktorú sa prechádza do loggie

Prostredie, v ktorom sa byt nachádza je tiché s výhľadmi na okolitú prírodu a vzdialenú kalváriu. Historické centrum mesta Banská Štiavnica len 5 minút. Výhodou lokality, v ktorej sa byt nachádza je aj dostupnosť, blízke autobudové nástupištia, okolité obchody, škola, škôlka.  

Náklady na bývanie: Zálohový predpis 149 000 € Elektrina 25€, Plyn 30€ (štvrťročne) Internet s TV 15€.

Ak Vás naša ponuka zaujala zavolajte a dohodnite si  obhliadku.

kontakt :  Juraj Ladziansky ,  0944 500 834,  ladziansky@karinpartners.sk

certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie

V cene sú zahrnuté služby RK : komplexný právny servis - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju, poplatok za overenie podpisov na kúpnych zmluvách, správny poplatok za vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti.

Pre našich klientov poskytujeme osobný a profesionálny prístup pri predaji, rýchlosť a znalosť trhu. Pomôžeme  Vám s predajom, prenájmom alebo kúpou Vašej novej nehnuteľnosti.

Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o