Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
261 928 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vítězslav Lazar
lazar@loftreal.sk
0905 551 791

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Štvorizbový byt v Banskej Štiavnici

Typ
Predaj
Ulica
1. Mája
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Počet izieb
4
Pridané
17.05.2018
Aktualizované
21.05.2018
Vítězslav Lazar LOFT real s.r.o.
Kontaktovať makléra 0905 551 791

Popis nehnutelnosti

Na predaj štvorizbový byt s lodžiou v Banskej Štiavnici na ul. 1. mája, výmera bytu 80 m2, poschodie 5/5.

Byt je zrekonštruovaný, kuchyňa na mieru s vstavanými spotrebičmi, v spálni a na chodbe vstavané skrine /všetko v cene bytu/, zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, v izbách parkety, plávajúca podlaha, na chodbe a v kuchyni dlažba, nové plastové okná, lodžia, ústredné kúrenie, bytový dom zateplený, zrekonštruované spoločné priestory, nový výťah, k bytu patrí aj pivnica.

Orientácia bytu: východ - západ

 Kontakt: 0905 551 791